Doprava a platba

Informácie o dopravách a platbách

Dodacia lehota je do 24 – 48 hodín, ak je tovar skladom, inak do 2 – 15 pracovných dní. Objednávky štandardne vybavujeme priebežne.

Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar zákazníkovi na adresu, ktorá bude uvedená pri registrácii zákazníka, resp. pri zadávaní objednávky.

Možnosti prepravy tovaru a súvisiace ceny platné v rámci Slovenska sú nasledovné:

  • tovar zasielaný na dobierku (štandartné dodanie) je doručovaný na základe hmotnosti ako balík na poštu (zásielky do 10 kg) resp. pri menších zásielkách ako doporučený list (zásielky do 2 kg), a to prostredníctvom Slovenskej pošty, a. s. – Doba dodania deklarovaná Slovenskou poštou, a. s., je 2 pracovné dni odo dňa odoslania (podrobnosti o tejto službe a podmienky prepravy sú dostupné na www.posta.sk).
  • prostredníctvom expresnej služby Slovenskej pošty, a.s. (preprava kuriérom) zásielky nad 10 kg – Deklarovaná doba dodania je nasledujúci deň od odoslania zásielky.

Poštovné do zahraničia je kalkulované osobitne.

Prevzatie tovaru potvrdzuje zákazník podpisom na sprievodnom doklade Slovenskej pošty, a. s. Miestom dodania tovaru je poštová adresa (resp. dodacia pošta) uvedená zákazníkom pri objednaní v objednávkovom formulári. Zákazník sa stáva vlastníkom tovaru až po zaplatení kúpnej ceny.

Zákazník si po telefonickom dohovore s predávajúcim môže tovar prevziať i osobne na našej adrese (osobný odber je možné uskutočniť na našej prevádzke v Košiciach). Taktiež je možné sa telefonicky dohodnúť na inej forme dopravy (kuriér, dovoz – spoplatnené osobitne).

Tovar možno uhradiť nasledovnými spôsobmi:

  • na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty, a. s. – za objednaný tovar sa platí v hotovosti pri preberaní zásielky.
  • jednorazovým bankovým prevodom na bankový účet firmy uvedený pri objednávke. Objednávky vybavujeme obratom po pripísaní predmetnej platby na účet.
  • v hotovosti pri osobnom odbere v mieste prevádzky firmy alebo na dohodnutom mieste, poprípade doma u zákazníka.
  • platba kartou pri osobnom odbere v mieste prevádzky firmy alebo na dohodnutom mieste, poprípade doma u zákazníka.